oprawa prac

OPRAWA PRAC DYPLOMOWYCH I  DOKUMENTÓW

SZYBKO, OD RĘKI !!

Oprawa dokumentów to ważny proces wykończenia luźnych materiałów.

Wykonujemy oprawy poprzez spięcie, nałożenie, zaciśnięcie, zbindowane okładek różnymi metodami.

Oferujemy oprawy twarde różnego rodzaju, min.: oprawa magisterska, oprawa licencjacka, oprawa inżynierska, oprawa dyplomowa, oprawa doktorska, oprawa z dowolnym nadrukiem.

Istnieje możliwość przesłania do nas pracy mailem. Pracę drukujemy, oprawiamy i odsyłamy pod wskazany adres kurierem.

Zapraszamy do dowolnego z naszych PUNKTÓW

Oprawa kanałowa twarda– jest to najpowszechniejszy rodzaj opraw. Jest ona trwała, elegancka i bezpieczna dla dokumentów. System ten polega na zaciśnięciu materiałów w metalowym kanale, który w połączeniu ze sztywnymi okładkami tworzy oprawę o bardzo perfekcyjnym i estetycznym wyglądzie. Okładki mogą posiadać tłoczone, złote napisy, takie jak: PRACA DYPLOMOWA, PRACA MAGISTERSKA, PRACA DOKTORSKA, PRACA LICENCJACKA, PRACA INŻYNIERSKA. Na specjalne zamówienie można również wykonać DOWOLNY NAPIS na wybranej okładce twardej (oprawa z dowolnym nadrukiem)!

Oprawa ta idealne nadaje się także do oprawy zarówno prac dyplomowych, jak i ważnych umów, aktów, pamiątkowych dokumentów.

Oprawa kanałowa miękka- to trwały i elegancki sposób oprawy materiałów. Oprawa kanałowa miękka charakteryzuje się przeźroczystą okładką zewnętrzną z przodu oraz skóropodobnym tyłem. Jaka sama nazwa wskazuje, oprawy te są miękkie i elastyczne, ale mimo wszystko wystarczająco odporne aby ochronić dokumenty w nich złożone. Uwaga! Nie ma możliwości wykonania na takiej oprawie nadruku/napisu.

Bindowanieczyli złączenie dokumentów grzbietem plastikowym (lub metalowym) na ich krawędzi. Oprawa taka pozwala na dokładanie, wyjmowanie oraz wymianę części zbindowanych dokumentów. Bindowanie nadaje się do oprawienia prac zaliczeniowych oraz różnego rodzaju dokumentów. Uwaga! Metoda ta wymaga specjalnego przedziurkowania oprawianych kartek.


Oprawa listwą nasuwaną- jest to szybki sposób oprawy materiałów, który polega na połączeniu dokumentów nasuwaną plastikową listwą, która zaciska kartki w odległości około 3-5 mm od ich krawędzi. Zaletą tego typu oprawy jest możliwość samodzielnego rozłożenia i ponownego złożenia dokumentów w domu.

 

 

Oprawa prac oraz jej wydruk (druk czarno-biały i druk kolorowy, okładka na płytę CD, naklejka na CD) wykonywane są na miejscu i trwają zazwyczaj ok. 15 minut. Sama oprawa to czas ok. 5 minut.

 Po oprawieniu prac istnieje możliwość jej otworzenia i modyfikacji zawartości.

                

Prace drukujemy z dowolnego nośnika również z maila.

Dodatkowo oferujemy pomoc przy korekcie pracy od strony technicznej (numerowanie stron, spis treści, ustawienia druku dwustronnego)!

 

 

 

 

TAGI:

oprawa prac dyplomowych 
oprawa prac warszawa 
oprawa prac magisterskich 
kraków oprawa prac 
oprawianie prac 
oprawa prac poznań 
oprawa prac licencjackich 
oprawa prac łódź 
oprawa prac wrocław
oprawa pracy magisterskiej
oprawa pracy dyplomowej
oprawa pracy licencjackiej
oprawa pracy inżynierskiej
praca dyplomowa

praca magisterska
praca licencjacka
praca doktorska
praca zaliczeniowa
praca inżynierska
oprawa miękka
oprawa klejona

Dodatkowe informacje